W 30 DNI

BĘDZIESZ GOTOWY DO TESTU Z W-F 

 W WOJSKU I POLICJI

ĆWICZ SAM W DOMU ZDALNY PROGRAM KARDIOWASKULARNY SŁUŹBY PRZYGOTOWAWCZEJ

Jeden z najintensywniejszych i najskuteczniejszych polskich kardiowaskularnych programów treningowych.

Override Fitness został opracowany i przetestowany przez szer. rezerwy Mariusza Mrozka (19 Lubelska), instruktora Taekwondo, Instruktora Aikido, Instruktora fitness, z 19 letnim doświadczeniem pracy w Wielkiej Brytani jako instruktor wydolności Bleep Test w Testach do Policji. 

Domowy Wydolnościowy Trening Wojskowy i Policyjny zwany "OVERRIDE" to rewolucyjny trening typu HIIT, oparty na treningu Full Body HIIT, systemu "Zuniga Rezim", który przygotowuje  organizm ludzki do najbardziej rygorystycznych testów wydolności z W-F w Polsce.

Program pozwala na osiągniecie w 3 miesiące, rezultat wydolności Full Body na poziomie Amerykańskich Marines Corps oraz Polskiego GROM !

Program Treningowy Override Fitness jest bardzo intensywny (do 1300 kcal-jeden trening), zastępuje klasyczne pompki, przysiady, uginanie tułowia tzw. Polski W-F stymulując wszystkie grupy mięśni w tym samym czasie pozwalając na osiągniecie kompletnie nowych pułapów w kierunku rozwinięcia przygotowania do testów z WF . 

Zaleta treningu OVERRIDE jest naukowo opracowany zestaw ćwiczeń przebijający Adaptacje na zmęczenie w mięśniach tzw. "Adaptation Response" powodujący szybkie i ekstremalne przemiany metaboliczne potrzebne do rozwinięcia najbardziej wymagających długotrwałych obciążeń na poligonie. Program w 100% przygotowuje tlenowo do testów z WF służby mundurowe i służby oddziałów specjalnych w Polsce.

Program OVERRIDE jest polecany dla kadetów służb wojskowych (służba przygotowawcza ), kadetów do Policji, kandydatów Jednostek Specjalnych GROM oraz osób pragnących utrzymać swój organizm na najwyższym poziomie i wydolności potrzebnej do wykonywania najcięższych manewrów wojskowych i operacji służb mundurowych.

W 90 DNI WYDOLNOŚĆ

 KARDIO- JEDNOSTKI GROM

 ORAZ USA MARINES CORPS

DORÓWNAJ NAJLEPSZYM W POLSCE I NA ŚWIECIE TRENUJAC DO TRENINGU HIIT NA NASZEJ PLATFORMIE

NAWET NAJLEPSI KOMANDOSI W POLSCE PŁACZA NA PODŁODZE PRZEZ PIERWSZE 4 TYGODNIE !

DLA KOGO JEST TEN TRENING?

JAKA WYDOLNOŚĆ PO 4 TYGODNIACH ?

Po przejściu 4 tygodni treningu Override ponad 99% żołnierzy zdaje Polski test z wf wliczając bieg na 3 km. 

Zaleta treningu Override Full Body jest bardzo szybkie i skuteczne przygotowanie metabolizmu ludzkiego pod względem pojemności tlenowej potrzebnej do utrzymania i rozwinięcia ekstremalnej wydolności metabolicznej.

PRZYROST ENERGII O 400 % 

Po przejściu całego programu Override (3 m-ce), sk żołnierze po prostu się nie męczą na poligonie. Wszyscy stoją a ty dalej biegniesz !

Zwiększa się samoocena żołnierza oraz jego produktywność na polu. W takich warunkach początkowego przygotowania psychofizycznego pojawia się wysoka konkurencja wśród żołnierzy już po przekroczeniu jednostki ( służba przygotowawcza). Takie przygotowanie otwiera nowe możliwości wśród całego personelu wojskowego i kadry oficerów prowadzących np. pluton a przede wszystkim podwaja możliwości produktywności szkolenia służby przygotowawczej przez kadrę.

Dodatkowo trening Override pomaga bezpłatnie w utrzymaniu wagi żołnierza,  ( doradzamy jak jeść, i co jeść, a także kiedy nie jeść, aby utrzymać wagę co w wielu przypadkach jest problemem wśród starszej kadry wojska polskiego.

Już po pierwszym tygodniu rozpoczęcia treningu Override rozpoczynają się pozytywne przemiany metaboliczne u żołnierza.

Ponad 80% ludzi po przejściu treningu Override zrzuca bardzo szybko swoja wagę nawet do -20 kg !

Aby zmierzyć pełną wydolność kardiowaskularną trenującego po przejściu treningu Override, potrzebne jest zastosowanie dodatkowego testu z WF typu BLEEP TEST, który oceni jego poziom pojemności tlenowej bez przyrządów tlenowych.

 Bleep test to 21 poziomowy BIEG OD LINI DO LINI. Aby osiągnąć poziom Poziom 1 musisz dobiec od lini do lini 8 razy ! Podczas dobiegu do kolejnej lini musisz poczekać na GŁOŚNY sygnał BLEEP !!! aby dalej biec do lini. Każdy nowy poziom ma krótsze odstępy sygnału Bleep. 

kliknij tutaj, aby zobaczyć jak wygląda Bleep test.

Jest to jedyny test zmierzenia prawdziwej wydolności kardiowaskularnej wojskowego lub mundurowego.

W Wielkiej Brytanii minimalny poziom Bleep test pozwalający na pracę w Policji brytyjskiej to poziom 6!

W Polsce porównujac wydolność potrzebną do zdania wf to równoznacznik 3 poziomu Bleep test !

Niestety, ale to szokująca prawda. Jeżeli 12 latek dobrze się wyśpi to jest w stanie zaliczyć poziom 3 ! :-)

Uwaga Bleep Test Nie jest Polecany dla niepełnoletnich

Poziom wydolności np. SAS lub US Marines w USA jest bez limitu i wszystko zależy w  od wyników innych kandydatów ponieważ jest robiona konkurencja najwyższego osiągnięcia poziomu BLEEP TEST

najlepsze zanotowane wyniki dochodzą nawet do Poziomu 20!

Do roboty Polskie Wojsko, pokażcie na co was stać.

Pozdrawiamy, Override Fitness

SZYBKA UTRATA NADWAGI

BLEEP TEST WŁAŚCIWYM POMIAREM WYDOLNOŚCI ŻOŁNIERZA